Вантажна шина Ovation VI-313 8.25 R20 139K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-313 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ovation VI-313 8.25 R20 139K
Ціни на Ovation VI-313 8.25 R20 139K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-313 9 R20 144J | від 8 752 грн. |
Ovation VI-313 9 R20 144K | від 8 071 грн. | 19 пропозицій | ||
Ovation VI-313 10 R20 149K | від 8 831 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-313 11 R20 152K | від 10 123 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 154K | від 10 400 грн. | 10 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 156K | від 10 803 грн. | 18 пропозицій |