Вантажна шина Ovation VI-313 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-313 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-313 10 R20 149K
Усі ціни 15 →Ovation VI-313 (ведущая) 10 R20 149K | 9 281 грн. |
Ovation VI-313 (привод-карьер) 10.00 R20 149/146K 18PR | 9 266 грн. |
Ovation VI-313 10/80 R20 149/146K | 9 005 грн. |
Ovation VI-313 (Ведущая) (10/80R20 149/146K) | 8 839 грн. |
Вантажна шина OVATION VI313 (ведуча) 10.00R20 149/146K 18PR | 9 099 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Ovation VI-313 10 R20 149K
Ціни на Ovation VI-313 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-313 9 R20 144J | від 8 752 грн. |
Ovation VI-313 9 R20 144K | від 8 071 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-313 10 R20 149K | від 8 831 грн. | 15 пропозицій | ||
Ovation VI-313 11 R20 152K | від 10 123 грн. | 14 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 154K | від 10 803 грн. | 8 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 156K | від 10 803 грн. | 17 пропозицій |