Вантажна шина Ovation VI-313 12 R20 154K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-313 12 R20 154K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-313 12 R20 154K
Усі ціни 9 →Ovation VI-313 (ведуча вісь) 12.00 R20 154/151К | 13 203 грн. |
OVATION Вантажна шина OVATION VI313 (ведуча) 12.00R20 154/151K | 11 872 грн. |
Вантажна шина OVATION VI313 (ведуча) 12.00R20 154/151K | 11 816 грн. |
Вантажна шина OVATION VI313 (ведуча) 12.00R20 154/151K | 11 928 грн. |
OVATION Вантажна шина OVATION VI313 (ведуча) 12.00R20 154/151K | 12 096 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Ovation VI-313 12 R20 154K
Ціни на Ovation VI-313 12 R20 154K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-313 9 R20 144J | від 8 706 грн. |
Ovation VI-313 9 R20 144K | від 8 027 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-313 10 R20 149K | від 8 743 грн. | 14 пропозицій | ||
Ovation VI-313 11 R20 152K | від 10 123 грн. | 14 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 154K | від 10 803 грн. | 9 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 156K | від 10 701 грн. | 16 пропозицій |