Литий диск Oxigin 14 Oxrock 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 18 906 до 20 150 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Oxigin 14 Oxrock 55
Характеристики
Oxigin 14 Oxrock 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 14 Oxrock 8,5x20/5x114,3 ET35 DIA72,6
OXIGIN 14 Oxrock R20 W8.5 PCD5x114,3 ET35 DIA72.6 BFP | 20 150 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R20 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Black OXVIERZEHN8520J35B | 18 906 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R20 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Black | 19 564 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі