Литий диск Oxigin 18 Concave 7,5x17/5x100 ET35 DIA63,4
Відео 4Фото 5 | від 8 594 до 10 328 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 146
Характеристики
Oxigin 18 Concave 7,5x17/5x100 ET35 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 7,5x17/5x100 ET35 DIA63,4
Сортувати
OXIGIN 18 R17 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.4 Black | 9 670 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R17 W7.5 PC | 9 299 грн. |
Диски Oxigin 18 7,5x17 5x100 ET35 DIA63,4 (black full polished undercut) ( | 8 594 грн. |
OXIGIN 18 R17 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.4 BFP | 10 328 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі