Литий диск Oxigin 18 Concave 7,5x17/5x120 ET45 DIA72,6
Відео 4Фото 5 | від 7 478 до 11 355 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 7,5x17/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 7,5x17/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R17 W7.5 PC | 9 299 грн. |
Oxigin 18 Concave R17 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Black Full Polished OXACH | 10 974 грн. |
Oxigin 18 Concave R17 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Black | 8 817 грн. |
Oxigin 18 Concave R17 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Black OXACHTZEHN7517K45B | 8 520 грн. |
Oxigin 18 Concave R17 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Black Full Polished | 11 355 грн. |
Диски Oxigin 18 7,5x17 5x120 ET45 DIA72,6 (black full polished undercut) ( | 8 594 грн. |
Диски Oxigin 18 7,5x17 5x120 ET45 DIA72,6 (black) (1000844660) | 7 478 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі