Литий диск Oxigin 18 Concave 9x20/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 4Фото 5 | від 16 196 до 21 711 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 9x20/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 9x20/5x112 ET35 DIA66,6
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R20 W9.0 PC | 17 499 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE (9J x 20 5x112 ET35 DIA66.6) Black На замовлення з Європ | 21 711 грн. |
Диски Oxigin 18 9x20 5x112 ET35 DIA66,6 (black full polished undercut) (10 | 16 196 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі