Литий диск Oxigin 20 Attraction 10,5x20/5x112 ET30 DIA66,6
Відео 2Фото 27 | від 10 743 до 12 643 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Oxigin 20 Attraction 30
Характеристики
Oxigin 20 Attraction 10,5x20/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 20 Attraction 10,5x20/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Oxigin 20 R20 W10.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6 (black) 1000923889 | 10 743 грн. |
Диски Oxigin 20 10,5x20 5x112 ET30 DIA66,6 (black) | 10 930 грн. |
Oxigin 20 Attraction R20 W10.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Black OXZWANZIG10520H | 11 417 грн. |
Oxigin 20 Attraction Black R20 W10.5 PCD5х112 ET30 DIA66.6 | 11 930 грн. |
Диски литі Oxigin 20 R20 W10.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6 (black) | 11 173 грн. |
Диски Oxigin 20 10,5x20 5x112 ET30 DIA66,6 (black) (1000923889) | 12 643 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі