Литий диск OXXO Aventura 7,5x17/6x114,3 ET38 DIA66,1
Фото 4 | від 6 859 до 9 614 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації OXXO Aventura 18
Характеристики
OXXO Aventura 7,5x17/6x114,3 ET38 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Aventura 7,5x17/6x114,3 ET38 DIA66,1
Сортувати
Oxxo AVENTURA (OX13) BLACK - Matt Black (R17 W7.5 PCD6x114.3 ET38 DIA66.1) | 8 299 грн. |
OXXO Aventura (7.5J x 17 6x114.3 ET38 DIA66.1) На замовлення з Європи. | 9 570 грн. |
Oxxo Aventura (OX13) R17 W7.5 PCD6x114.3 ET38 DIA66.1 Silver OX13-751738-N | 7 903 грн. |
Диски Oxxo Aventura 7,5x17 6x114,3 ET38 DIA66,1 (silver) (1001079125) | 6 859 грн. |
Oxxo AVENTURA (OX13) Silver (R17 W7.5 PCD6x114.3 ET38 DIA66.1) | 7 299 грн. |
OXXO Aventura (7.5J x 17 6x114.3 ET38 DIA66.1) Black На замовлення з Європ | 9 614 грн. |
Диски Oxxo Aventura 7,5x17 6x114,3 ET38 DIA66,1 (matt black) (1001079177) | 7 685 грн. |
Закрити
Схожі