Литий диск OXXO Hyperion 7x17/5x112 ET51 DIA66,6
Фото 6 | від 7 355 до 10 350 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації OXXO Hyperion 17
Характеристики
OXXO Hyperion 7x17/5x112 ET51 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Hyperion 7x17/5x112 ET51 DIA66,6
Сортувати
OXXO Hyperion R17 W7 PCD5x112 ET51 DIA66.6 Black | 8 860 грн. |
Oxxo HYPERION (OX11) Silver (R17 W7.0 PCD5x112 ET51 DIA66.6) | 7 899 грн. |
OXXO HYPERION (OX11) (7J x 17 5x112 ET51 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 9 535 грн. |
Oxxo Hyperion (OX11) R17 W7 PCD5x112 ET51 DIA66.6 Silver OX11-701751-DBT-0 | 7 503 грн. |
Oxxo Hyperion (OX11) Black R17 W7.0 PCD5x112 ET51 DIA66.6 | 10 350 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі