Литий диск OXXO Novel 5,5x14/4x100 ET40 DIA63,4
Відео 1Фото 9 | від 4 383 до 5 428 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації OXXO Novel 46
Характеристики
OXXO Novel 5,5x14/4x100 ET40 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Novel 5,5x14/4x100 ET40 DIA63,4
Сортувати
Oxxo Novel (OX19) R14 W5.5 PCD4x100 ET40 DIA63.4 Silver OX19-551440-X2-07 | 4 383 грн. |
Oxxo Novel Black R14 W5.5 PCD4x100 ET40 DIA63.4 | 5 014 грн. |
Oxxo Novel (OX19) R14 W5.5 PCD4x100 ET40 DIA63.4 Black | 4 542 грн. |
Oxxo Novel (OX19) R14 W5.5 PCD4x100 ET40 DIA63.4 Black OX19-551440-X2-03 | 4 450 грн. |
Oxxo Novel (OX19) Silver R14 W5.5 PCD4x100 ET40 DIA63.4 | 5 428 грн. |
Oxxo Novel (OX19) R14 W5.5 PCD4x100 ET40 DIA63.4 Silver | 4 474 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі