Литий диск OXXO Oberon 4 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,6
Фото 7 | від 4 652 до 5 736 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації OXXO Oberon 4 28
Характеристики
OXXO Oberon 4 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Oberon 4 5,5x14/4x100 ET39 DIA56,6
Сортувати
Oxxo Oberon 4 (OX7) R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.6 Black OX07-551439-O1-03 | 4 652 грн. |
Oxxo Oberon 4 S (OX07) R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.6 | 5 644 грн. |
Oxxo Oberon 4 (OX7) R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.6 Black | 4 748 грн. |
Oxxo Oberon 4 Black (OX07) R14 W5.5 PCD4x100 ET39 DIA56.6 | 5 736 грн. |
Диски Oxxo Oberon 4 5,5x14 4x100 ET39 DIA56,6 (black) (1001078181) | 4 710 грн. |
Диски Oxxo Oberon 4 5,5x14 4x100 ET39 DIA56,6 (silver) (1001099707) | 4 669 грн. |
Закрити
Схожі