Литий диск RC Design RC-30 5x14/4x100 ET38 DIA56,6
Відео 2Фото 5 | від 5 082 до 6 026 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації RC Design RC-30 204
Характеристики
RC Design RC-30 5x14/4x100 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 5x14/4x100 ET38 DIA56,6
Сортувати
RC Design RC30 R14 W5 PCD4x100 ET38 DIA56.6 Black Gloss RC30501438O1SGV | 5 342 грн. |
RC Design RC30 SG R14 W5.0 PCD4x100 ET38 DIA56.6 | 6 026 грн. |
RC Design RC-30 (5J x 14 4x100 ET38 DIA56.6 Black) | 5 554 грн. |
RC Design RC30 R14 W5 PCD4x100 ET38 DIA56.6 Silver RC30501438O1KSV | 5 206 грн. |
RC Design RC30 R14 W5 PCD4x100 ET38 DIA56.6 Black Gloss | 5 514 грн. |
RC Design RC30 R14 W5 PCD4x100 ET38 DIA56.6 Silver | 5 374 грн. |
Диски RC Design RC-30 5x14 4x100 ET38 DIA56,6 (gloss black) (1002245287) | 5 082 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі