Литий диск OZ Racing Formula HLT 5H 7,5x17/5x100 ET48 DIA68
Відео 6Фото 6 | від 17 494 до 21 799 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації OZ Racing Formula HLT 5H 46
Характеристики
OZ Racing Formula HLT 5H 7,5x17/5x100 ET48 DIA68 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Formula HLT 5H 7,5x17/5x100 ET48 DIA68
Сортувати
OZ Formula HLT Matt Black R17 W7.5 PCD5x100 ET48 DIA68.0 | 20 878 грн. |
OZ FORMULA HLT (7.5J x 17 5x100 ET48 DIA68.1) Grigio Corsa На замовлення з | 17 494 грн. |
OZ FORMULA HLT (7.5 J x 17 5x100 ET48 DIA68.1 MATT BLACK) | 18 194 грн. |
OZ Formula HLT Grey Painted R17 W7.5 PCD5x100 ET48 DIA68.0 | 20 878 грн. |
OZ FORMULA HLT (7.5J x 17 5x100 ET48 DIA68.1) MATT BLACK На замовлення з Є | 17 494 грн. |
OZ FORMULA HLT (7.5J x 17 5x100 ET48 DIA68.1) Grey На замовлення з Європи. | 21 799 грн. |
OZ FORMULA HLT (7.5J x 17 5x100 ET48 DIA68.1 Grigio Corsa) | 18 194 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі