Литий диск OZ Racing Montecarlo HLT 8,5x20/5x112 ET30 DIA79
Відео 2Фото 4 | від 32 965 до 35 190 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):79 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації OZ Racing Montecarlo HLT 41
Характеристики
OZ Racing Montecarlo HLT 8,5x20/5x112 ET30 DIA79 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Montecarlo HLT 8,5x20/5x112 ET30 DIA79
Сортувати
OZ MONTECARLO HLT (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1) MATT BLACK На замовлення | 32 965 грн. |
OZ MONTECARLO HLT (8.5 J x 20 5x112 ET30 DIA79.1 MATT BLACK) | 34 284 грн. |
OZ MONTECARLO HLT (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1) Glossy Black На замовленн | 32 965 грн. |
OZ MONTECARLO HLT (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1) MATT DARK GRAPHITE DIAMON | 33 837 грн. |
OZ MONTECARLO HLT (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1 MATT BLACK) | 34 284 грн. |
OZ MONTECARLO HLT (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1 Glossy Black) | 34 284 грн. |
OZ MONTECARLO HLT (8.5 J x 20 5x112 ET30 DIA79.1 MATT DARK GRAPHITE DIAMON | 35 190 грн. |
OZ MONTECARLO HLT (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA79.1 MATT DARK GRAPHITE DIAMOND | 35 190 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі