Литий диск OZ Racing Rally Racing 8x17/5x100 ET35 DIA68,1
Відео 18Фото 4 | від 15 054 до 17 557 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації OZ Racing Rally Racing 66
Характеристики
OZ Racing Rally Racing 8x17/5x100 ET35 DIA68,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Rally Racing 8x17/5x100 ET35 DIA68,1
Сортувати
Диски OZ Racing Rally Racing 8x17 5x100 ET35 DIA68 (white) | 15 054 грн. |
OZ Rally Racing R17 W8 PCD5x100 ET35 DIA68.1 Graphite + Silver Lettering W | 17 557 грн. |
OZ Rally Racing (8J x 17 5x100 ET35 DIA68.1) White На замовлення з Європи. | 16 750 грн. |
Диски OZ Racing Rally Racing 8x17 5x100 ET35 DIA68 (graphite silver) | 15 054 грн. |
OZ Rally Racing (8J x 17 5x100 ET35 DIA68.1) Graphite На замовлення з Євро | 16 750 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі