Литий диск OZ Racing Superturismo GT 7x17/5x114,3 ET40 DIA75
Відео 10Фото 10 | від 15 754 до 18 033 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):75 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації OZ Racing Superturismo GT 61
Характеристики
OZ Racing Superturismo GT 7x17/5x114,3 ET40 DIA75 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Superturismo GT 7x17/5x114,3 ET40 DIA75
OZ Superturismo GT Grigio Corsa R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA75.1 | 18 033 грн. |
OZ Superturismo GT (7J x 17 5x114.3 ET40 DIA75.1) Grigio Corsa На замовлен | 15 754 грн. |
OZ Superturismo GT (7J x 17 5x114.3 ET40 DIA75.1 Grigio Corsa) | 16 402 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі