Кухонний ніж Paderno 48280-59
Paderno 48280-59 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paderno 48280-59
Кухонный нож Paderno для сыра (48280-59) 48280-59 | 706 грн. |
Кухонний ніж Paderno для сиру (48280-59) 48280-59 | 707 грн. |
Paderno Кухонний ніж Paderno для сиру (48280-59) 48280-59 | 707 грн. |
Ніж для сиру нержавіюча сталь L 290 мм серія 48280 Paderno FD-48280-59 | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →