Кухонний ніж Tramontina Century 24024/107
Відео 1Фото 3 |
Tramontina Century 24024/107 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24024/107
Усі ціни 25 →Ніж Tramontina Century 24024/107 (18 cм) | 2 766 грн. |
Нож Tramontina Century 24024/107 (18 cм) | 2 766 грн. |
Нож tramontina century поварской 180 мм/ в блистере (24024/107) | 2 368 грн. |
Нож поварской Tramontina Сеntury 18 см 24024/107 | 2 911 грн. |
Кухонный нож Tramontina Century 24024/107 (6188542) | 2 911 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Century 24024/107:
- Товщина леза – 2.5 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →