Змішувач Paffoni Ringo-West RIN104CR
Фото 3 |
Paffoni Ringo-West RIN104CR |
|
Модель без донного клапана.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo-West RIN104CR
Змішувач для раковини Paffoni Ringo чорний матовий RIN104NO | 15 649 грн. |
Змішувач для раковини настінний Paffoni Ringo (колір - хром), вилив 150 мм | 12 034 грн. |
Змішувач для раковини настінний Paffoni Ringo (колір - чорний матовий), ви | 15 649 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →