Змішувач Paffoni Ringo-West RIN184CR
Paffoni Ringo-West RIN184CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo-West RIN184CR
Усі ціни 9 →Змішувач для кухні Paffoni Ringo хром RIN184CR | 7 310 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo (колір - хром) RIN184CR RIN184CR | 7 310 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води PAFFONI Ringo хром лату | 7 546 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo RIN 184 CR хром RIN184CR | 7 310 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo, хром (RIN184CR) RIN184CR | 7 310 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →