Змішувач Paffoni Ringo-West RIN185CR
Фото 8 |
Paffoni Ringo-West RIN185CR |
|
Може комплектуватися гнучкою підведенням стандарту G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo-West RIN185CR
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий RIN185NO | 8 935 грн. |
Змішувач для кухні з поворотним виливом Paffoni Ringo (колір - хром) RIN18 | 6 878 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою PAFFONI Ringo чорний латунь RIN185NO | 8 935 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий (RIN185NO) RIN185NO | 8 935 грн. |
Змішувач для мийки Paffoni Ringo RIN 185 NO зі знімним душем, чорний матов | 8 935 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →