Змішувач Paffoni Ringo-West RIN022CR
Фото 6 |
Paffoni Ringo-West RIN022CR Ringo-Westбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo-West RIN022CR
Усі ціни 8 →Змішувач для ванни Paffoni Ringo хром RIN022CR з донним клапаном | 8 517 грн. |
Змішувач для ванни Paffoni Ringo (колір - хром) RIN022CR RIN022CR | 8 517 грн. |
Змішувач для ванни / душа Paffoni Ringo з перемикачем, без душа, чорний ма | 11 072 грн. |
Paffoni RINGO RIN022NO czarny matowy | 11 520 грн. |
Paffoni RINGO RIN022NO czarny matowy | 11 808 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →