Шурупокрут Parkside PDSSA 20-Li A1
Відео 2Фото 6 |
Parkside PDSSA 20-Li A1 |
|
Модель PDSSA 20-Li A1 може мати дві комплектації: з акумулятором і зарядним пристроєм і без аксесуарів.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parkside 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parkside.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parkside PDSSA 20-Li A1
Акумуляторний гайкокрут PARKSIDE PDSSA 20-LI A1 (без АКБ і ЗУ) | 1 699 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт імпакт PARKSIDE 20 В PDSSA 20-Li A1, без А | 1 800 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт імпакт PARKSIDE 20 В PDSSA 20-Li A1, з АКБ | 4 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →