Шурупокрут Yato YT-82801
Відео 3Фото 6 |
Yato YT-82801 акк. 1 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель YT-82801 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі YT-82800 один акумулятор (2 Агод) і зарядний пристрій
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82801
Аккумуляторный ударный шуруповерт Yato (YT-82801) - без аккумулятора и зар | 2 450 грн. |
Шуруповерт акумуляторний YATO YT-82801 | 2 065 грн. |
Yato Шуруповерт ударный аккумуляторный YATO 18 В, 160 Нм, 1/4", без аккуму | 2 009 грн. |
Акумуляторний ударний Гайковерт Yato YT-82801 Li-Ion 18 Hm 160 | 3 135 грн. |
Шуруповерт акумуляторний YATO YT-82801 | 2 065 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-82801
Ціни на Yato YT-82801 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82800 | від 3 549 грн. | 11 пропозицій | ||
Yato YT-82801 | від 2 009 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →