Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S
Patriot Memory PSD34G1600L81S |
|
Компактний і енергоефективний модуль оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR3 класу Low Voltage об'ємом 4 Гб, який здатний стабільно функціонувати з тактовою частотою 1600 МГц. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії 2016 року. Призначений для нарощування об'єму оперативної пам'яті в ноутбуках, нетбуках і неттопах. Підійде для застосування в складі компактних miniPC-систем.
Гарантується працездатність при 1600 МГц з таймінгами CL11-11-11. Від звичайних модулів SO-DIMM DDR3 - 1600 відрізняється можливістю експлуатації на зниженій напрузі живлення 1,35 В (також можлива штатна робота при стандартній напрузі 1,5 В). Завдяки низькому тепловиділенню модуль оперативної пам'яті Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 практично не нагрівається, тому він може використовуватися в надщільних компоновках.
Забезпечує значну пропускну здатність (12,8 Гбіт/сек), якої достатньо для офісних, універсальних мобільних і геймерських систем. Може працювати в складі двох-або трьохканальних комплектів, кратно збільшують продуктивність підсистеми пам'яті. Сумісний з рішеннями Intel Core (від 2-го до 4-го покоління), а також мобільними платформами AMD Turion II, Athlon II і APU а-Series.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S
Усі ціни 45 →Модуль пам`яті SO-DIMM 4GB/1600 DDR3L Patriot Signature Line (PSD34G1600L8 | 344 грн. |
Пам'ять для ноутбука PATRIOT DDR3 SL 1600 4GB SODIMM 1.35V (PSD34G160 | 496 грн. |
Patriot 4 Gb SO-DIMM DDR3 1600 MHz (PSD34G1600L81S) | 521 грн. |
Память для ноутбуків Patriot 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (PSD34G1600L81S) | 831 грн. |
Patriot 4 Gb SO-DIMM DDR3 1600 MHz (PSD34G1600L81S) | 517 грн. |
Модификації Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G13332S | від 338 грн. | 36 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L2S | від 355 грн. | 35 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S | від 344 грн. | 46 пропозицій |