Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16S11S8/4
Kingston KVR16S11S8/4 1600 МГц CL11 1600 МГц CL11 1.35 В |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16S11S8/4
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1600 MHz Kingston (KVR16S11S8/ | 1 443 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1600 MHz Kingston (KVR16S11S8/ | 1 227 грн. |
Kingston Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1600 MHz Kingston (KV | 1 227 грн. |
Kingston SoDIMM 4Gb DDR3 PC1600 (KVR16S11S8/4) KVR16S11S8/4 | 1 209 грн. |
4 0 7 42 |
20 травня 2021, 21:52
На Lenovo B580 Пойдет? #
На Lenovo B580 Пойдет? Если нет то посоветуйте оперативку 4гига для Lenovo B580
Відеоогляди
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16S11S8/4 | від 1 209 грн. | 4 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16LS11/4 | від 969 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →