Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x8Gb PSD38G16002S
Patriot Memory PSD38G16002S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x8Gb PSD38G16002S
Усі ціни 32 →Модуль пам`яті SO-DIMM 8GB/1600 DDR3 1.5В Patriot Signature Line (PSD38G16 | 552 грн. |
Patriot 8 Gb SO-DIMM DDR3 1600 MHz (PSD38G16002S) | 692 грн. |
Patriot 8 Gb SO-DIMM DDR3 1600 MHz (PSD38G16002S) | 683 грн. |
Память для ноутбуків Patriot 8 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (PSD38G16002S) | 607 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 8GB/1600 DDR3 1.5В Patriot Signature Line (PSD38G16002S) PSD38 | 552 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →