Літня шина PAXARO Summer Comfort 175/65 R14 82T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
PAXARO Summer Comfort 175/65 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PAXARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PAXARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PAXARO Summer Comfort 175/65 R14 82T
Усі ціни 24 →Paxaro Summer Comfort 175/65 R14 82T | 1 997 грн. |
Paxaro Summer Comfort 175/65 R14 82T | 2 222 грн. |
Paxaro Summer Comfort (175/65R14 82T) | 1 968 грн. |
Летние шины Paxaro Summer Comfort 175/65 R14 82T 1000874169 | 2 043 грн. |
PAXARO Summer Comfort 175/65R14 82T | 1 979 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →