Літня шина PAXARO Summer Comfort 185/65 R15 88T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
PAXARO Summer Comfort 185/65 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PAXARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PAXARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PAXARO Summer Comfort 185/65 R15 88T
Усі ціни 26 →Paxaro Summer Comfort 185/65 R15 88T | 2 316 грн. |
Paxaro Summer Comfort 185/65 R15 88T | 2 521 грн. |
Летние шины Paxaro Summer Comfort 185/65 R15 88T 1000874177 | 2 403 грн. |
Paxaro Summer Comfort (185/65R15 88T) | 2 261 грн. |
PAXARO Summer Comfort 185/65R15 88T | 2 376 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →