Поверхневий насос Pedrollo CP 220C
Pedrollo CP 220C продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo CP 220C
Pedrollo CP 220 C | 23 141 грн. |
Pedrollo CP 220C Відцентровий Насос (27 м, 32 м, 2.2 кВт) | 25 972 грн. |
Pedrollo CPm 220 C | 25 628 грн. |
Pedrollo CPm 220C Відцентровий Насос (33 м, 34 м, 2.2 кВт) | 28 509 грн. |
Відцентровий насос Pedrollo CP 220C (44CT216C7A) | 26 310 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo CP 220C:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом m — оснащені однофазним двигуном. Вага насоса при цьому відрізняється
Модификації Pedrollo CP 220C
Ціни на Pedrollo CP 220C |
---|---|---|---|---|
Pedrollo CP 160C | від 13 932 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo CP 160B | від 13 717 грн. | 9 пропозицій | ||
Pedrollo CP 160A | від 15 910 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo CP 210C | від 27 477 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo CP 210B | від 29 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo CP 210A | від 31 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo CP 220C | від 23 141 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo CP 220B | від 27 954 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo CP 220A | від 28 847 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo CP 220AH | від 31 046 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo CP 230C | від 28 146 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo CP 230B | від 28 847 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo CP 230A | від 31 046 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo CP 250A | від 64 451 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →