Поверхневий насос Pedrollo JSW 3BH
Pedrollo JSW 3BH відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo JSW 3BH
Pedrollo JSWm 3BH Самовсмоктуючий Насос (4.8 м, 73 м, 1.5 кВт) | 17 071 грн. |
Самовсмоктуючий насос Pedrollo JSW 3BH (46JS8AH10A) | 17 758 грн. |
Самовсмоктуючий насос Pedrollo JSWm 3BH (46JS8AH10A1) | 17 395 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель JSWm 3BH — оснащена однофазним двигуном. Вага насоса при цьому становить — 26.1 кг
Модификації Pedrollo JSW 3BH
Ціни на Pedrollo JSW 3BH |
---|---|---|---|---|
Pedrollo JSW 3CH | від 14 620 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo JSW 3BH | від 17 071 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo JSW 3AH | від 18 917 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JSW 3CM | від 17 323 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JSW 3BM | від 14 535 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo JSW 3AM | від 18 917 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JSW 3BL | від 14 847 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo JSW 3AL | від 16 224 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →