Поверхневий насос Pedrollo JSWm 1CX
Відео 4 |
Pedrollo JSWm 1CX відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo JSWm 1CX
Pedrollo JSWm/1CX-N | 6 247 грн. |
Самовсмоктувальний насос Pedrollo JSWm 1CX | 6 821 грн. |
Pedrollo JSWm 1CX Самовсмоктуючий Насос (3.6 м, 35 м, 0.37 кВт) | 6 800 грн. |
anonim
1 січня 2018, 13:37
Какое давление должно быть в гидрофоре (резиновой груше) насоса? #
давление часто падает и вода в доме из кранов течет неравномерно, рывками
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo JSWm 1CX:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель JSW 1CX оснащена трифазним двигуном
Модификації Pedrollo JSWm 1CX
Ціни на Pedrollo JSWm 1CX |
---|---|---|---|---|
Pedrollo JSWm 1AX | від 5 674 грн. | 13 пропозицій | ||
Pedrollo JSWm 1B-N | від 8 695 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JSWm 1CX | від 6 247 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo JSWm 2C | від 4 900 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo JSWm 2AX | від 6 662 грн. | 12 пропозицій | ||
Pedrollo JSWm 15MX | від 6 693 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →