Сковорідка Pepper Emerald PR-2107-22 22 см
Фото 3 |
Pepper Emerald PR-2107-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Emerald PR-2107-22 22 см
Усі ціни 8 →Сковорода Pepper "Emerald" 22 x 4,5 см Titanium Pro (PR-2107-22) PR-2107-2 | 818 грн. |
Сковорода Pepper "Emerald" 22 x 4,5 cм Titanium Pro (PR-2107-22) PR-2107-2 | 881 грн. |
Pepper Сковорода Pepper "Emerald" 22 x 4,5 cм Titanium Pro (PR-2107-22) PR | 881 грн. |
Pepper PR-2107-22 | 881 грн. |
Сковорідка Pepper Emerald PR-2107-22 220х45 (cмарагдова, антипригарне покр | 515 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pepper Emerald PR-2107-22
Ціни на Pepper Emerald PR-2107-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper Emerald PR-2107-20 20 см | від 398 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Emerald PR-2107-22 22 см | від 515 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Emerald PR-2107-24 24 см | від 490 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Emerald PR-2107-26 26 см | від 838 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Emerald PR-2107-28 28 см | від 916 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →