Сковорідка Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-6047 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 см
Усі ціни 8 →Сковорода 24 см Berlinger Haus, смарагдовий (BH 6047) | 979 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Emerald Collection с мраморным покрытием 24 см (B | 956 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Emerald Collection з мармуровим покриттям 24 см ( | 956 грн. |
Сковорода без крышки Berlinger Haus 24 см BH-6047 | 1 006 грн. |
Сковорода з мармуровим покриттям Berlinger Haus Emerald Collection, 24 см | 1 098 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6047
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6047 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6046 20 см | від 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 см | від 897 грн. | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 см | від 1 056 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →