Сковорідка Tefal Hard Titanium Pro G2880232 20 см
Фото 4 |
Tefal Hard Titanium Pro G2880232 |
|
Індикатор Thermo-Signal показує оптимальну температуру для приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Hard Titanium Pro G2880232 20 см
Сковорода Tefal Hard Titanium Pro 20 см G2880232 | 1 069 грн. |
Tefal G2880232 Hard Titanium ON 20 см G2880232HardTitaniumON20см | 1 069 грн. |
Сковорода Tefal Hard Titanium, On 20 см (G2880232) | 1 069 грн. |
Модификації Tefal Hard Titanium Pro G2880232
Ціни на Tefal Hard Titanium Pro G2880232 |
---|---|---|---|---|
Tefal Hard Titanium Pro G2880232 20 см | від 1 069 грн. | 3 пропозиції | ||
Tefal Hard Titanium Pro G2880432 24 см | від 1 249 грн. | 3 пропозиції | ||
Tefal Hard Titanium Pro G2880632 28 см | від 1 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →