Сковорідка Pepper Emerald PR-2107-20 20 см
Фото 3 |
Pepper Emerald PR-2107-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Emerald PR-2107-20 20 см
Сковорідка Pepper Emerald PR-2107-20 200х45 (cмарагдова, антипригарне покр | 400 грн. |
Pepper PR-2107-20 | 398 грн. |
Pepper Emerald 20x4.5 cм Titanium Pro (PR-2107-20) Emerald20x4.5cмTitanium | 415 грн. |
Сковорода Pepper Emerald Titanium Pro PR-2107-20 20 х 4.5 см (BP113284) | 413 грн. |
Сковорода PEPPER Emerald 20 см TITANIUM PRO PR-2107-20 | 766 грн. |
Модификації Pepper Emerald PR-2107-20
Ціни на Pepper Emerald PR-2107-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Emerald PR-2107-20 20 см | від 398 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Emerald PR-2107-22 22 см | від 515 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Emerald PR-2107-24 24 см | від 490 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Emerald PR-2107-26 26 см | від 838 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Emerald PR-2107-28 28 см | від 916 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →