Сковорідка Pepper Smart PR-2320-26 26 см
Фото 11 |
Pepper Smart PR-2320-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Smart PR-2320-26 26 см
Pepper PR-2320-26 | 1 130 грн. |
Сковорідка з ложкою Pepper ''Smart'' PR-2320-26 260х60 (cіра, антипригарне | 1 135 грн. |
PEPPER PR-2320-26 | 1 460 грн. |
Сковорода з ложкою Pepper Smart PR-2320-26 26см (BP127442) | 1 189 грн. |
Сковорідка SMART із ложкою PR-2320-26 pepper 26 см | 939 грн. |
Модификації Pepper Smart PR-2320-26
Ціни на Pepper Smart PR-2320-26 |
---|---|---|---|---|
Pepper Smart PR-2320-20 20 см | від 573 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Smart PR-2320-24 24 см | від 779 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Smart PR-2320-26 26 см | від 939 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →