Сковорідка Pepper Agat PR-2206 20 см
Pepper Agat PR-2206 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Agat PR-2206 20 см
Усі ціни 7 →Сковорода Pepper PR-2206 Агат зі з'ємною ручкою 20 см (124132) | 377 грн. |
Сковорідка Pepper ''Агат'' PR-2206 200х45 (чорно-помаранчева, антипригарне | 653 грн. |
Pepper 20 см (PR-2206) 20см(PR-2206) | 379 грн. |
Pepper PR-2206 | 363 грн. |
Сковорода Pepper Агат со съемной ручкой PR-2206 20 х 4.5 см (BP124132) | 377 грн. |
PEPPER PR-2206 Сковорідка Агат (greblon C2) 200x45 мм | 689 грн. |
Сковорода Pepper Агат 20 см зі знімною ручкою (PR-2206) | 764 грн. |
Модификації Pepper Agat PR-2206
Ціни на Pepper Agat PR-2206 |
---|---|---|---|---|
Pepper Agat PR-2206 20 см | від 363 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Agat PR-2207 24 см | від 407 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Agat PR-2208 26 см | від 781 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →