Варильна поверхня Perfelli DIAMOND GW69C BIANCO білий
Фото 14 |
Perfelli DIAMOND GW69C BIANCO білий білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DIAMOND GW69C BIANCO білий
Усі ціни 10 →Варильна газова поверхня Perfelli DIAMOND GW69C BIANCO | 9 499 грн. |
Варочная поверхность Perfelli Diamond GW69C Bianco | 9 499 грн. |
Варочная поверхность Perfelli DIAMOND GW69C BIANCO | 9 499 грн. |
Варильна поверхня Perfelli Diamond GW69C Bianco | 9 499 грн. |
Газовая варочная поверхность Perfelli diamond gw69c bianco | 9 499 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Perfelli DIAMOND GW69C BIANCO
Ціни на Perfelli DIAMOND GW69C BIANCO |
---|---|---|---|---|
Perfelli DIAMOND GW69C BIANCO білий | від 9 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli DIAMOND GW69C NERO чорний | від 8 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →