Варильна поверхня Perfelli HGG 61694 WH білий
Фото 4 |
Perfelli HGG 61694 WH білий 2020 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGG 61694 WH білий
Усі ціни 20 →Perfelli Perfelli HGG 61694 WH 5902767155472 | 9 769 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGG 61694 WH | 9 769 грн. |
Варильна поверхня Perfelli Hgg 61694 Wh | 9 770 грн. |
Варочная поверхность Perfelli HGG 61694 WH | 9 769 грн. |
Варочная поверхность Perfelli Hgg 61694 Wh | 9 770 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →