Варильна поверхня Perfelli HI 674 GR сірий
Фото 7 |
Perfelli HI 674 GR сірий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HI 674 GR сірий
Усі ціни 18 →Perfelli Perfelli HI 674 GR 3760120864933 | 14 449 грн. |
Perfelli HI 674 GR офіційна гарантія | 13 999 грн. |
Варильна індукційна поверхня Perfelli HI 674 GR | 14 449 грн. |
Perfelli HI 674 GR | 16 999 грн. |
Варильна поверхня Perfelli Hi 674 Gr | 14 485 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Perfelli HI 674 GR
Ціни на Perfelli HI 674 GR |
---|---|---|---|---|
Perfelli HI 674 WH білий | від 13 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Perfelli HI 674 GR сірий | від 13 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Perfelli HI 674 BL чорний | від 9 899 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →