Варильна поверхня Perfelli HGM 71624 BL чорний
Фото 10 |
Perfelli HGM 71624 BL чорний 2020 рікчавунні решітки нержавіюча сталь чорний |
|
Високопродуктивна газова варильна поверхня на п'ять конфорок із сукупною потужністю нагріву на рівні 11,7 кВт. Насамперед варто звернути увагу на збільшені габарити пристрою — ширина моделі становить 71 см. При цьому на робочій поверхні передбачені чотири традиційні конфорки та одна спеціальна, призначена для посуду WOK. Додаткова конфорка отримала унікальну систему двоконтурного нагріву, яка чудово підходить для сковорідок та сотейників зі сферичним дном.
Модель комплектується додатковим перехідником для підключення балона зі скрапленим газом. Вбудована варильна поверхня Perfelli HGM 71624 BL оснащена стильною та практичною чавунною решіткою, яка розділена на три секції. Чавунна решетування легко знімається і просто миється. Сама ж робоча поверхня пристрою покрита термостійкою емаллю. Подібне покриття стійко переносить чищення з використанням рідких миючих засобів та кухонної губки. Модель добре пристосована для комфортної та безпечної експлуатації. Є система автозапалювання та газ-контроль. На панель налаштування винесено традиційні механічні перемикачі з поворотним пристроєм. У моделі використано високоякісні конфорки італійської фірми SABAF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli HGM 71624 BL чорний
Усі ціни 23 →Perfelli Perfelli HGM 71624 BL 5902767156943 | 8 909 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGM 71624 BL | 8 909 грн. |
Perfelli HGM 71624 BL | 9 899 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli Hgm 71624 Bl | 8 932 грн. |
Варочная поверхность газовая Perfelli Hgm 71624 Bl | 8 910 грн. |
Модификації Perfelli HGM 71624 BL
Ціни на Perfelli HGM 71624 BL |
---|---|---|---|---|
Perfelli HGM 71624 I нержавіюча сталь | від 8 709 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli HGM 71624 BL чорний | від 8 709 грн. | 23 пропозиції |