Варильна поверхня Perfelli HI 674 BL чорний
Фото 10 |
Perfelli HI 674 BL чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HI 674 BL чорний
Усі ціни 17 →Perfelli Perfelli HI 674 BL 3760120864919 | 10 199 грн. |
Варильна індукційна поверхня Perfelli HI 674 BL | 10 199 грн. |
Perfelli HI 674 BL | 11 999 грн. |
Варильна поверхня Perfelli Hi 674 Bl | 10 200 грн. |
Варочная поверхность Perfelli Hi 674 Bl | 10 200 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Perfelli HI 674 BL
Ціни на Perfelli HI 674 BL |
---|---|---|---|---|
Perfelli HI 674 WH білий | від 13 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Perfelli HI 674 GR сірий | від 13 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Perfelli HI 674 BL чорний | від 9 899 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →