Каструля Vinzer Techno 50080
Vinzer Techno 50080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Techno 50080
Усі ціни 29 →VINZER TECHNO 50080 | 1 334 грн. |
VINZER 89080 | 1 327 грн. |
Кастрюля Vinzer Techno 16х8 см 1.5 л (50080) | 1 442 грн. |
Каструля Vinzer Techno 16х8 см 1.5 л (50080) | 1 281 грн. |
Кастрюля с крышкой Vinzer Techno 1,5 л 50080 | 1 442 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості каструлі Vinzer Techno 50080:
- Товщина стінок: 0.6 мм
- Товщина дна: 5.5 мм
Модификації Vinzer Techno 50080
Ціни на Vinzer Techno 50080 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Techno 50076 | від 906 грн. | 25 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50078 | від 1 124 грн. | 27 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50080 | від 1 169 грн. | 35 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50081 | від 1 471 грн. | 23 пропозиції | ||
Vinzer Techno 50082 | від 1 936 грн. | 5 пропозицій | ||
Vinzer Techno 50083 | від 2 212 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →