Вантажна шина Petlas BD 65 23.1 R26 153A6
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas BD 65 23.1 R26 153A6 23.1 R26 " 153 A6 23.1 R26 " 156 A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas BD 65 23.1 R26 153A6
Petlas BD65 23.1 R26 153A6 | 30 710 грн. |
Petlas BD-65 (23.1/R26 153A6) | 32 132 грн. |
Грузовые шины Petlas BD65 (с/х) 23.1 R26 153A6 12PR 1001455401 | 31 644 грн. |
Модификації Petlas BD 65 23.1 R26 153A6
Ціни на Petlas BD 65 23.1 R26 153A6 |
---|---|---|---|---|
Petlas BD 65 23.1 R26 153A6 | від 30 710 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas BD 65 23.1 R26 156A6 | від 35 132 грн. | 4 пропозиції |
Схожі