Вантажна шина Petlas RUW550 275/70 R22.5 150J
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RUW550 275/70 R22.5 150J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RUW550 275/70 R22.5 150J
Усі ціни 10 →Petlas RUW550 275/70 R22.5 150/145J | 13 045 грн. |
Petlas RUW550 (ведущая) (275/70R22.5 150J) | 11 787 грн. |
Petlas RUW550 275/70 R22.5 150/145J | 10 980 грн. |
Шини Petlas RUW550 (ведущая) 275/70 R22,5 150/145J | 10 605 грн. |
Petlas RUW550 (рулевая) 275/70 R22.5 150/145J | 11 437 грн. |
ще 5 пропозицій