Вантажна шина Petlas RC 700 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RC 700 315/80 R22.5 154M 315/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RC 700 315/80 R22.5 154M
Грузовые шины Petlas RC700 (ведущая) 315/80 R22.5 154/150M 1001264353 | 14 162 грн. |
Шини Petlas RC700 (ведущая) 315/80 R22,5 154/150M | 12 823 грн. |
Всесезонні шини Petlas RC700 (ведуча) 315/80 R22.5 154/150M | 15 011 грн. |
Модификації Petlas RC 700 315/80 R22.5 154M
Ціни на Petlas RC 700 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Petlas RC 700 315/80 R22.5 154M | від 12 823 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas RC 700 315/80 R22.5 156K | від 13 212 грн. | 10 пропозицій |