Вантажна шина Petlas RH 100 Plus 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RH 100 Plus 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RH 100 Plus 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 8 →Petlas RH100 Plus (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 14 043 грн. |
PETLAS Вантажна шина PETLAS RH100 PLUS 295/80R22.5 152/148M | 12 768 грн. |
Вантажна шина PETLAS RH100 PLUS 295/80R22.5 152/148M | 12 707 грн. |
Petlas RH-100+ (295/80R22.5 152M) | 12 899 грн. |
Petlas RH100 Plus (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 14 042 грн. |
ще 3 пропозиції