Літня шина Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T 165/70 R14 81 T 165/70 R14 85 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T
Усі ціни 30 →Шина Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T XL | 1 471 грн. |
Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T XL | 1 459 грн. |
Petlas Elegant PT311 (165/70R14 81T) | 1 490 грн. |
Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T | 1 640 грн. |
Летние шины Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T 1000428782 | 1 537 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T
Ціни на Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T |
---|---|---|---|---|
Petlas Elegant PT311 165/70 R14 81T | від 1 396 грн. | 30 пропозицій | ||
Petlas Elegant PT311 165/70 R14 85R | від 1 509 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →